Align Motoru Nedir?2019-01-14T23:31:25+03:00

ALIGN MOTORU

Align firması, 1984 yılında freze ekipmanları, Align Motoru üretmek amacıyla Tayvan’da kurulmuştur. Kaliteye önem vererek freze ekipmanları üretimine ağırlık vermiştir. Tayvan Ticaret Bürosundan 8 kez, onur ödülü almıştır. ISO 9001, ISO 18001, ISO 14001 kalite belgelerine sahiptir. Taiwan Excellence ödüllerini 2003 ve 2018 yıllarında kazanmıştır. 2003 yılından beri, drone, model helikopter ekipmanları üretmektedir.

Align, hizalamak anlamına gelmektedir. Align firmasının ilk girdiği sektör freze align motoru ile, freze sektörüdür. Freze’de tabla hizalama işini otomatikleştirerek, freze operatörlerine kolaylık sağlamıştır. 1984 yılından beri üretim yaptığı freze sektöründe rakiplerinden kalitesi ve parça değişimlerinde uygun maliyetleri ile ayrılmıştır.

Align Motoru Frezede Önemi

Align Motoru, freze’de tabla hareketlerini otomatik yapılmasını sağlar. Operatör, el ile müdahale etmez. Frezeye ve operatörüne verilen görev daha kısa sürede tamamlanır. Freze’nin en sık kullanılan parçası olmasından dolayı, hasar görme ihtimalide yüksektir. Düzenli bakım yapılması, Align Motor içerisinde orijinal parça kullanılması kullanım ömrünü arttırmaktadır.

Önes Elektrik, Türkiye genelinde orijinal Align Freze Eksen Motoru satışı yapmaktadır.

Önes Elektrik, Türkiye genelinde Align Eksen Motoru için orijinal yedek parça tedariki yapmaktadır.

Önes Elektrik, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında yerinde teknik servis hizmeti vermektedir.

Önes Elektrik, Türkiye genelinde yerinde teknik servis ve kargo ile gönderilen Align Motoru tamir, bakım işlemlerini yapmaktadır.