Aydınlatma Dekorasyon Elektrik Tesisat Hizmetleri2019-01-31T12:01:12+03:00

AYDINLATMA

Aydınlatma = “Kendinizi iyi hissetmeniz”

Aydınlatma tasarımlarının asıl amacı sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlamaktır.  Nereye giderseniz gidin, bulunduğunuz ortamda kendinizi iyi hissetmiyorsanız, büyük ihtimalle aydınlatma problemi vardır. Bilimsel araştırmalar göstermiştir ki, iyi aydınlatılan okullarda öğrenciler daha çabuk öğreniyor, ofislerde çalışanların verimliliği daha fazla oluyor, hastanelerde hastaların iyileşme süreçleri iyileşiyor.

Mükemmel aydınlatma, işinde uzmanlaşmış kişilerin etkisi ile başlar. Görsel güzellik dışında verimlilik önerilerimiz, bilgiye dayalı karar vermenizi sağlar.

Günümüzde aydınlatma teknolojisi, hayal gücümüzü zorlar seviyelere geldi. İhtiyaçlarınızın belirlenmesi, size özel servisler tasarlanması, görünürlük seviyenizi arttırmak ve verimliliğinizi arttırmak önem taşıyor.

İhtiyaçlarınızı ve taleplerinizi değerlendirerek, aydınlatma tasarımınızı nasıl daha iyi hale getirebileceğimize ilişkin tavsiyelerde bulunuruz.

Aydınlatma giderleri, ömrü uzun olması beklenen maliyetler içerisindedir. İyi tasarlanmış ve uygun ekipmanlar uzun ömürleri ile maliyetlerinizi düşürür.

İşletmenizde yada evinizde detaylı ölçümler ve hesaplamalar ile aydınlatmanızı daha iyi optimize etmek için çalışırız.

İLGİ ÇEKİCİ AYDINLATMA

Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekebilmek için teknoloji ve deneyimimizi kullanıyoruz. Karanlık ortamlar, iyi aydınlatılmamış ürünler müşterilerinizin dikkatini daha az çeker. Ürüne özel aydınlatma seçenekleri ile satışlarınızı arttırmanızı sağlıyoruz.

TASARRUFLU AYDINLATMA

İşletmenizde ve evinizde, elektrik giderlerinizi azaltabilmeniz için aydınlatma tasarımınızı değerlendiriyor, tasarrufa ve verime dayalı aydınlatma ekipmanlarını kullanmanızı sağlıyoruz. Elektrik faturalarınızda gözle görülür farklar oluşturuyoruz.

FELSEFEYE UYGUN AYDINLATMA

İlgilendiğiniz felsefeye uygun yaşam alanınızı ve çalışma ortamınızda ışıklandırma çalışmaları yapabiliyoruz. Bu konuda kendini geliştirmiş uzmanlarımız, oluşturduğunuz ortamlarda sizi daha rahat hissetmenizi sağlıyor. Popüler felsefik dekorasyon tarzlarından Feng Shui felsefesi uyarınca, ışık ve gölge, yin-yang dengesini sağlayacak ve tamamlayacak şekilde kullanılmalıdır.

TEKNOLOJİK AYDINLATMA

Teknoloji hayatımızın her aşamasında, hayatımızı kolaylaştıran en önemli faktörlerden biri haline geldi. Aydınlatma’da güncel ve en üst seviyede teknolojiyi takip edip sizlere sunuyoruz. İsterseniz evinizde iş yerinizde, uzaktan kumanda ile ya da cep telefonunuzdan aydınlatmalarınızı açıp kapatabilmenizi sağlıyoruz. Tek ampül ile ortamınızda 16 milyon renkten istediğiniz birini kullanabileceğinizi biliyormuydunuz? Hem de bu renk değişimlerini, parlaklık değişimlerini cep telefonunuzdan yapabileceksiniz. Artık standart tek renk ile ruhunuzu sıkmaktan vazgeçebilirsiniz.

İŞ GÜVENLİĞİ İÇİN AYDINLATMA

İş kazalarının başlıca nedenlerinden biride yetersiz aydınlatmadır. İşletmenizde aydınlatmadan kaynaklı sorun yaşamamanız için profesyonel çözümler sunuyoruz. Akredite iş ortağımız tarafından işletmenizde Aydınlatma Ölçümü yapıyoruz. İş Güvenliği Uzmanımız tarafından işletmeniz denetlenip, Aydınlatma Risk Değerlendirmenizi hazırlanıyor. Çıkan sonuca göre işletmenizde belirlenen kısımlarda düzeltmeler, ek aydınlatmalar öneriyoruz.

MEKANSAL AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ