Elektrik Tesisat Hizmetleri – Elektrik Bakım Tamir2020-12-17T13:55:14+03:00

ELEKTRİK HİZMETLERİ

Önes Elektrik, kadrosunda deneyimli Elektrik Mühendisi, Elektrik Tesisatçısı ve Elektrikçiler bulundurmaktadır. İstanbul genelinde elektrik işlerinde, büyük firmaların mega projelerinden tutun, evlerin ufak tefek elektrik işlerine kadar elektrik ile ilgili her konuda bize güvenenlere yardımcı oluyoruz.

elektrik

YÜKSEK KALİTE VE STANDARTLARA UYGUNLUK

Önes Elektrik, işçiliği ve malzemelerinde TSE standartlarını baz alır. Elektrik tesisatında güvenlikten ödün verilmez. Her zaman uluslararası standartlara uygun çalışma yapar ve malzeme kullanır.

KURUMSAL ELEKTRİK BAKIM SÖZLEŞMELERİ

Elektrik tesisatı bakımı, elektrik tesisatı kontrolü ve elektronik ekipmanların tamiri konularında yıllık bakım sözleşmeleri ile elektrik ve elektronik maliyetlerinizi düşürüyoruz. Kurumsal hizmet verdiğimiz firmalara yıllık planlama sunuyoruz. Plana uygun, aylık kontrol ve bakım çalışmaları yapıyoruz. Düzenli bakım ile işletmenizde ekipmanlarınız daha güvenli çalışıyor ve öngörülemeyen sorunlar olmadan çalışmalarınız aksamıyor.

ELEKTRİK EKİPMANLARI TEDARİĞİ

Önes Elektrik, elektrik ekipmanları üreten firmalar ile distribütör ve bayilik sözleşmeleri yaparak, müşterilerine piyasa fiyatları altında elektrik malzemesi teklifi verebilmektedir. Kaliteli malzemeyi, çok uygun fiyatlarla sunabiliyoruz. Elektrik tesisatlarının yıllarca, kullanım alanınızda kalması, kullanım ömrü ve kalitesi güvenliğiniz içinde önem taşımaktadır.

ELEKTRİK ÖLÇÜM HİZMETLERİ

Elektrik ile ilgili her türlü ölçümü anlaşmalı akredite çözüm ortaklarımız aracılığı ile yapabiliyoruz. Topraklama tesisatı, paratoner topraklamaları gibi ölçümlerinizi ekonomik fiyatlandırma ile kısa sürede tamamlıyoruz.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELEKTRİK HİZMETLERİ

İstanbul Elektrik sektöründe, Anadolu Yakasında; Tuzla, Pendik, Maltepe, Bostancı, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet verebilmekteyiz.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI ELEKTRİK HİZMETLERİ

İstanbul Elektrik sektöründe, Avrupa Yakasında; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet verebilmekteyiz.