Tuzla Elektrik İstanbul Elektrik Tesisat Hizmetleri Kurulum Bakım Tamir2019-01-23T21:48:44+03:00

TUZLA ELEKTRİK HİZMETLERİ

Tuzla Elektrik İstanbul bölgelerinde Önes Elektrik olarak kurumsal işletmelere ve evlere tesisat kurulumu, bakım ve tamir hizmetleri veriyoruz. Amacımız, büyük-küçük demeden her türlü elektrik elektronik sorun yaşayan şirketlere ve evlere güvenilir hizmet vermektir. Distribütörlük ve bayilik anlaşmalarımız ile tedarikçilerimizden piyasanın altında elektrik tesisat malzemeleri sunabiliyoruz.tuzla elektrik

İstanbul’un Tuzla bölgesi sanayi açısından en gelişmiş bölgelerindendir. Çok sayıda sanayi sitesi Tuzla içerisinde yer almaktadır. Bunlardan en büyükleri, İstanbul Tuzla OSB, İstanbul Anadolu Yakası OSB, Birlik OSB, Tuzla Kimya Sanayicileri OSB, İstanbul Deri OSB, Birmes Sanayi Sitesidir. Biz Önes Elektrik olarak Tuzla bölgesinde yer alan tüm sanayi bölgelerine hizmet veriyoruz.

Tuzla sanayi bölgelerine yakın konumumuz, size kısa sürede müdahale edebilmemize olanak sağlayabilmektedir.

Her ne kadar büyük firmalar kendi içlerinde elektrik mühendisi, elektrikçi bulundursa da, çalışanların izin dönemlerinde, öngörülemeyen zamanlarda elektrik sorunu yaşadığınızda en kısa sürede size yardımcı olabiliriz. Tuzla Elektrik tesisat sorunlarının çok yaşandığı ilçelerdendir. Yüksek kapasitede elektrik bu bölgeden geçer, çok eski dönemlerden beri aynı tesisat kullanılması problem çıkma olasılığını arttırmaktadır.

Ev kullanıcıları da Tuzla bölgesinde elektrik problemi yaşamaları durumunda, yerinde onarım hizmeti verebiliyoruz. Elektrik Tesisatı ile ilgili her konuda bize danışabilirsiniz.

Fabrika tesisatları genelde ilk kurulduğunda yüksek maliyetler ile elektrik tesisatı tamamlanır. Sonrasında elektrik tesisatı sorun çıkarmadıkça bakımlar es geçilir. Ancak ilgili İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmeliğine göre tesisat kontrollerinin her yıl yapılması gerekmektedir. Elektrik tesisatında en ufak problem olması, tüm işletmenizi ve çalışanlarınızı tehlikeye atabilmektedir.

Firmamızda devamlı çalışan İş Güvenliği Uzmanımız tarafından, talep edilmesi durumunda firmanızda Elektrik Risk değerlendirmesi hazırlayabiliriz. İşletmenizi ulusal ve uluslararası standartlara göre değerlendirip, eksiklikleri görmenize ve gidermenize yardımcı olabiliriz. Özellikle bakanlık ve özel firma denetimlerinde, elektrik konusunda iş yükünüzü azaltarak zaman kazanmanızı sağlayabiliriz.

Tuzla Elektrik tesisatçıları açısından yoğun olan bölgelerdendir. Bölgede çok sayıda elektrik bakımcı vardır. Ancak deneyim, iş güvenliği elektrik konusunda en çok dikkat etmeniz gereken maddelerdendir. Mevcut yönetmeliklere göre işletmenize adımını atacak elektrikçi den İş Sağlığı ve Güvenliği dosyası var mı, yok mu, bunu